Biblia Aramejska Wydawnictwa Gaudium

Aktualności

Biblia Aramejska, tom II Księga Wyjścia - relacja z promocji na Zamku Lubelskim

W Galerii Malarstwa Polskiego na Zamku Lubelskim zaprezentowano wydany przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” II tom Biblii Aramejskiej Targum Neofiti 1 - Księga Wyjścia. Składamy serdeczne podziękowania autorowi tłumaczenia ks. prof. Mirosławowi S. Wróblowi, prelegentom, a także wszystkim gościom, którzy licznie przybyli na promocję.

W panelu dyskusyjnym uczestniczyli: autor tłumaczenia oraz ks. prof. Antoni Tronina, prof. Józef Fert i prof. Krzysztof Pilarczyk, a poprowadził dyskusję prof. Sławomir Żurek.

więcej

Biblia Aramejska, tom II Księga Wyjścia - zaproszenie na promocję (Zamek Lubelski)

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” i ks. prof. Mirosław S. Wróbel zapraszają na promocję drugiego tomu Biblii Aramejskiej Targum Neofiti 1 – Księga Wyjścia, która odbędzie się na Zamku Lubelskim 7.03.2017 r. o godz. 18.00.

więcej

Biblia Aramejska na XXIII Targach Wydawców Katolickich

Wydawnictwo "Gaudium" zaprasza na spotkanie autorskie z ks. prof. Mirosławem S. Wróblem, które odbędzie się w Warszawie, 1 kwietnia 2017 r. o godzinie 17.30, w Sali Koncertowej Zamku Królewskiego, podczas Targów Książki organizowanych przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.

więcej

Partnerzy i patroni

Partnerzy i patroni

© Copyright 2017 Wydawnictwo „Gaudium”
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij

Trwa wysyłanie zgłoszenia. Proszę czekać...

Wiadomość wysłana pomyślnie.

Sprawdź poprawność formularza.

Rejestracja przebiegła pomyślnie. Na Twój adres e-mail przesłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.